نیروهای مسلح امروز در همه رده‌ها از قدرت خوبی برخوردار هستند، لذا اجازه هیچ تعرضی را به دشمن نمی‌دهیم.

 ارتش با اطاعت از فرمان امام خمینی (ره) کمک فراوانی به پیروزی انقلاب اسلامی کرد، اظهار کرد: ارتش همیشه نگهبان و حافظ مردم و انقلاب اسلامی بوده و هست.

در دوران دفاع مقدس ارتش در خط مقدم ایستادگی و مبارزه بود، با توجه به فرموده رهبری ارتش نوک پیکان حملات دشمن است.

 حضور میلیونی مردم در تشییع شهدای مقاومت و سردار شهید سلیمانی نشان دهنده بصیرت و آگاهی مردم است، نیروی زمینی ارتش در مقابل استکبار جهانی از حریم ولایت و اهل بیت (ع) دفاع کرد، در مرزهای غربی کشور در مقابل گروهک‌های تکفیری ایستادگی کرد.

انقلاب اسلامی یک هدیه الهی است،  نیروی زمینی ارتش یک نیروی مردمی و انقلابی است. ۱۲ و ۲۲ بهمن ماه و تشییع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی یوم الله بود که دیگر تکرار نخواهد شد.

در حال حاضر استکبار جهانی در نطفه خفه شده است و به خوبی می‌داند که توان مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران را ندارد. دشمن باید بداند که مردم و نیروهای مسلح بیدار هستند و همه اقدامات آنان را فراتر از مرزهای جمهوری اسلامی بررسی می‌کنند.

 آمریکا باید منطقه را ترک کند، حمله به پایگاه نظامی در عین الاسد یک سیلی بود اما با توجه به صحبت‌های رهبری آنان انتقام سخت را خواهند دید. مردم در همه برنامه‌ها و مراسمات به خاطر عشق و علاقه به رهبر می آیند، لذا در ۲۲ بهمن ماه نیز حماسه‌ای دیگر را خلق می‌کنند.

انقلاب اسلامی با سختی‌های فراوان به این مرحله رسیده است، افرادی که صحبت از عدم حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن را می‌زنند قدرشناس این انقلاب نیستند.

 ۴۱ سال مردم پشت انقلاب اسلامی و رهبری ایستاده و خواهند ایستاد، باید در انتخابات مجلس یازدهم نیز به جهانیان نشان دهیم که همه ما گوش به فرمان رهبری هستیم.

نیروهای مسلح امروز در همه رده‌ها از قدرت خوبی برخوردار هستند، با توجه به این قدرت اجازه هیچ تعرضی را به دشمن نمی‌دهیم. دهه فجر را باید برای نسل امروزی تبیین کنیم.

*فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نزاجا