مراسم تکریم و معارفه استاندار قم با حضور مسئولین و مدیران این استان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری زیارت نیوز، آیت‌الله حسینی بوشهری نائب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات استاندار سابق قم، اظهار کرد: مسؤولیت‌ها ماندگار نیست و پایانی دارد و آنچه برای هر مسئول بسیار مهم است، احساس رضایت خودش و مردم از انجام وظایفی است که به او واگذارشده بود.

وی با اشاره به روایتی از امیرالمؤمنین علی(ع)، نام نیک از یک مسئول در میان مردم را از هر مال و ثروت برای انسان مهم‌تر دانست و افزود : یک مسئول از ابتدا باید با پروردگار متعال پیمان ببندد که جز برای رضایت خداوند و مردم گام برندارد.

نائب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، همدلی و هماهنگی با همکاران را وظیفه‌ای مهم برای مسئولان برشمرد و ابراز کرد: یک مسئول باید بر مجموعه تحت نظر خود و وظایف و تکالیفی که بر عهده‌دارند، نظارت کامل داشته باشد.

سید مهدی صادقی ، استاندار سابق قم نیز در این جلسه در سخنانی ضمن قدردانی از مجموعه دولت و مدیران ملی و استانی برای همکاری‌های گذشته در سخنانی عنوان کرد: استان قم دارای ظرفیت‌ها و توانمندی‌های گسترده‌ای است که می‌تواند به جایگاه‌های بسیار بالاتر دست پیدا کند.

وی تصریح کرد: در ۴۰ ماه خدمت به لطف و عنایت حضرت فاطمه معصومه(س) توانستیم اقداماتی را در جهت توسعه و پیشرفت استان قم به انجام برسانیم که حقیقتاً بدون همکاری و مشارکت مجموعه خدمتگزاران امکان‌پذیر نبود.

احمد امیرآبادی فراهانی ، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه بابیان اینکه شهر قم، شهر بصیرت و خاستگاه انقلاب اسلامی و ام القرای جهان تشیع است،ابراز کرد: امیدواریم استاندار جدید قم با همکاری و مشارکت همه نهادها و دستگاه‌ها بتواند این استان را هرچه بیشتر رشد و توسعه دهد.

وی بابیان اینکه مجموعه مدیران استان و نمایندگان مجلس کاملاً با استاندار جدید قم همراه و همگام خواهند بود،افزود: امیدواریم استان قم بتواند با برنامه‌ریزی درست و همکاری، همدلی و هماهنگی همه مدیران و مسئولان به جایگاه واقعی خود دست یابد.

در این مراسم حسین ذوالفقاری معاون وزیر کشور با ابلاغ حکم آقای رحمانی فضلی، بهرام سرمست را به عنوان استاندار جدید قم معرفی و از خدمات ۴۰ماهه سید مهدی صادقی استاندار سابق قدردانی کرد.