رییس مجمع خیرین جامعه المصطفی مشهد گفت:هدف مجمع خیرین ایجاد بزرگ ترین پردیس دانشگاهی با تمام امکانات برای علم اموزی طلاب است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری زیارت نیوز، علی اکبر صابری فر در خصوص  تاثیرات برگزاری نمایشگاه بین المللی قرآن مشهد در توسعه فرهنگ اسلامی و قرآنی افزود: جایگاه نمایشگاه مشخص است اما نمایشگاه در ذهن مردم این است که فقط باید ساخته های فلزی و چینی در آن ارائه شود.

 

رییس مجمع خیرین جامعه المصطفی مشهد ادامه داد: این نمایشگاه با اهدافی قرآنی برگزار شده و اشاعه دهنده مذهب تشیع است بنده با صحبت با طلاب به این نتیجه رسیدم که همه کارها خوب بوده و معلوم می شود بچه های جامعه المصطفی در زمینه کار خود بسیار خوب و عاشقانه فعالیت می کنند.

 

صابری فر افزود: حضور جامعه المصطفی و دیگر نهادها و موسسات در این نمایشگاه بسیار عالی است، ای کاش تبلیغات بیشتری شود تا مردم بیایند و ببینند که جامعه المصطفی چه کار ارزنده ای انجام می دهد به همین جهت اگر تبلیغات بیشتری شود عده ای از خارج برای این نمایشگاه به مشهد سفر می کنند.

 

رییس مجمع خیرین جامعه المصطفی مشهد در خصوص برنامه های این مجمع در راستای توسعه فعالیت های این نهاد گفت: تمام کار ما در این نهاد توسعه کار فرهنگی است و هدف ما ساخت بزرگ ترین پردیس دانشگاهی است که با تمام امکانات در اختیار طلاب و خانواده های آن ها باشد تا در این جا بتوانند حداقل ۲۰ هزار طلبه به علم آموزی بپردازند.

 

انتهای پیام//