تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) در پیامی سالروز ولادت عقیله بنی‌هاشم و روز پرستار را تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار زیارت نیوز، آیت‌الله سید محمد سعیدی در پیامی میلاد باسعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسمه‌تعالی

سالروز میلاد بزرگ پرستار کربلا و الگوی کامل بردباری ، آگاهی و بصیرت افزایی عقیله بنی‌هاشم حضرت زینب کبری(س) را به‌تمامی محبان اهل‌بیت علیهم‌السلام در سراسر جهان تبریک و شادباش می‌گویم.

بی‌تردید امتداد نگاه و خدمت مهرآمیز در حرفه پرستاری شمه‌ای برگرفته‌شده از این بانوی عفیفه است که آگاهی و بهبودی را برای دردمندان و بیماران به ارمغان آورده و زادروز میلاد فرخنده‌اش با نام زیبای پرستار زینت یافته است. روز پرستار را به جامعه فرهیخته پرستاری در جای‌جای ایران اسلامی که زینب گونه رنج‌ها و دشواری‌ها را در این عرصه مهم بر جان خریده و خستگی‌ناپذیر در پی التیام آلام بیماران هستند تبریک گفته و از تلاش‌ها و زحمات شبانه‌روزی آن‌ها صمیمانه سپاسگزاری می‌نمایم.

امید است پرستاران در کنار این خدمت حساس، سیره و صفات الهی حضرت زینب (س) را بیش‌ازپیش کسب نموده و در زندگی و خدمت خود جاری و ساری سازند.

همت والایتان در راه اعتلای آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحقق فرمان‌ها مقام معظم رهبری آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای مدظله‌العالی را ستوده و در جوار نورانی حضرت فاطمه معصومه(س) توفیقات روزافزونتان را در جهت حفظ و بهبود سلامتی زائران و مجاوران ملیکه قم خواستارم.

سید محمد سعید

تولیت آستان مقدس و نماینده ولی‌فقیه در استان قم

۲۲ دی‌ماه ۱۳۹۷