استاندار خراسان رضوی گفت: به دنبال این هستیم که با تقویت همدلی و همزبانی میان همه ارکان حاکمیت، زمینه توسعه و آبادانی استان را فراهم کنیم.

به گزارش خبرگزاری زیارت نیوز،علی‌رضا رزم‌حسینی اظهار کرد: وجود مضجع شریف امام رضا(ع) بزرگرین سرمایه معنوی و اجتماعی برای عاشقان آن حضرت در سراسر عالم است بنابراین شایسته نیست که در شهری همچون مشهد اختلاف و درگیری سیاسی وجود داشته باشد.

وی افزود: با عنایت حضرت رضا(ع) و حمایت های دولت و شخص رئیس جمهور محترم نیت کرده‌ایم که دولت کار را در خراسان رضوی راه اندازی کنیم و با ایجاد همدلی و همزبانی میان همه ارکان حاکمیت، زمینه توسعه و آبادانی استان را فراهم کنیم.

استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: نمایندکان استان بعضا سلایق متفاوت و یا حتی متضاد با یکدیگر دارند اما به خاطر حضرت رضا(ع) برای آبادانی و پیشرفت این خطه با دستگاه های اجرایی و دیگر ارکان حاکمیت همراه شده اند.

وی با بیان اینکه همه ائمه جمعه استان برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی همراه هستند، تاکید کرد: از روزی که توفیق خدمت در استانداری خراسان رضوی پیدا کرده ام، همواره ائمه جمعه و در راس این عزیزان، آیت الله علم الهدی، دستگاه قضایی و اصحاب رسانه برای هم افزایی و همدلی بیشتر کمک کرده اند.

رزم حسینی گفت: آیا شایسته شهر امام رضا(ع) است که یک میلیون و ۲۰۰ هزار حاشیه نشین با مشکلات عدیده ای اجتماعی داشته باشد؟ برای رفع این مشکل باید برنامه ریزی دقیق و منسجمی شده و حمایت های لازم انجام گیرد.

وی تصریح کرد: این آمادگی وجود دارد که هر طرح ناکام یا ایده موفقی که از ابتدای انقلاب اسلامی تا به امروز امکان اجرای آن فراهم نبوده است، با همدلی و همزبانی ارکان حاکمیت به صورت آزمایشی در خراسان رضوی اجرایی شود؛ درگام نخست هم می توان یک مدل مدیریتی جدید با همراهی همه بخش ها تدوین و اجرا کرد.