رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات، گفت: با توجه به اینکه استفاده از آب فله خیلی بهداشتی نیست مذاکراتی انجام خواهیم داد که پتروشیمی مواد اولیه را با ارز ۴۲۰۰ تومانی به کارخانه تولید آب معدنی بدهد که این کارخانجات بتوانند آب مورد نیاز زوار اربعین را تامین کنند و به ما تحویل دهند.

به گزارش خبرگزاری زیارت نیوز، حسن پلارک، در پاسخ به این سوال که وزارت نیرو معتقد است نباید آب معدنی در بین زوار پخش کنیم و از طرفی مسئولان عتبات معتقدند آب فله برای پخش کردن بین مردم بهداشتی نیست گفت: این مسائل در واکنش به این مسئله مطرح شده است که با توجه به شرایط اقتصادی موجود و هزینه بر بودن بطری‌های آب معدنی و با توجه به افزایش نرخ ارز پخش آب معدنی بسیار هزینه بر است.

وی در ادامه تاکید کرد: با توجه به اینکه استفاده از بطری هزینه بر می‌شود آب فله برای ما ارزان‌تر تمام خواهد شد.

وی در ادامه بیان کرد: با توجه به اینکه استفاده از آب فله خیلی بهداشتی نیست مذاکراتی انجام خواهیم داد که پتروشیمی مواد اولیه را با ارز ۴۲۰۰ تومانی به کارخانه تولید آب معدنی بدهد که این کارخانجات بتوانند آب مورد نیاز زوار اربعین را تامین کنند و به ما تحویل دهند.

پلارک با اشاره به اینکه موکب داران باید تمام پول خود را صرف هزینه خرید آب معدنی کنند، تصریح کرد:اگر این امر محقق نشود تلاش خواهیم کرد آب فله را کیسه‌ای کنیم که ارزان‌تر تمام شود.

انتهای پیام // ب