هم‌زمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی و در آستانه شهادت حضرت زهرا (س)، نمایشگاه «حدیث ولایت» ویژه بانوان در حرم مطهر حضرت معصومه(س) افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار زیارت نیوز، هم‌زمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی و ایام فاطمیه نمایشگاه «حدیث ولایت» به همت واحد فرهنگی خواهران ویژه بانوان در ضلع غربی بالکن شبستان امام خمینی(ره) آغاز به کار کرد.

در این نمایشگاه که تا ۲۲ بهمن‌ماه در ضلع غربی حرم مطهر برای بانوان زائر و مجاور آستان بانوی کرامت برپاست، علاوه بر تبیین ابعاد مختلف زندگی حصرت زهرا (س)، وقایع بعد از رحلت پیامبر (ص)، ماجرای درب سوخته، ماجرای مسجد و خطبه فدکیه و چهل‌سالگی انقلاب اسلامی به تصویر کشیده است.

در این نمایشگاه، چهل‌سالگی انقلاب اسلامی به‌صورت یک درخت تجلی پیداکرده که این درخت در ابتدا یک نهال بوده و با خون اهل‌بیت و شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی آبیاری شده و رشد پیداکرده، به همین دلیل انقلاب اسلامی در برابر فتنه‌های دشمنان در برهه‌های مختلف تاریخی استوار ایستاده است.

در اطراف این درخت دستاوردهای انقلاب و فتنه‌ها به نمایش گذاشته‌شده که انقلاب به دلیل جان‌فشانی شهدا بر فتنه‌ها غلبه پیداکرده و بستر انقلاب جهانی امام زمان (عج) را فراهم می‌کند.در این نمایشگاه «بصیرت فاطمی» به‌عنوان ریشه انقلاب اسلامی و انقلاب جهانی امام عصر(عج) به بانوان ایران اسلامی معرفی‌شده است.