رئیس اداره پاسخگویی به سوالات دینی آستان قدس رضوی گفت: سلسله نشست‌های «دین، نشاط، زندگی»، همه روز از ساعت 18:30 در صحن جمهوری اسلامی حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری زیارت نیوز، حجت الاسلام مهدی حسن‏‌زاده با اشاره به اینکه نشست‌های «دین، نشاط، زندگی» با هدف تبیین روش‌های تربیت دینی، بازخوانی و بازشناسی آموزه‌های دینی و به کارگیری آن در زندگی فردی و اجتماعی و نیز بهره‌گیری از فرهنگ ائمه اطهار(ع) برای با نشاط شدن جامعه برگزار می‌شود.

 

رئیس اداره پاسخگویی به سوالات دینی آستان قدس رضوی ادامه داد: مراحل تربیت دینی فرزند، نقش الگو در تربیت، راهکار‌های گرایش به نماز، نقش تشویق و تنبیه در تربیت، علل پرخاشگری در فرزندان، مهرورزی با فرزند و کیفر بی‌مهری، منتظران واقعی، ارتباط موثر با همسر، فضای مجازی و خانواده  برخی از عناوین این نشست‏‌هاست که در طول تابستان به صورت روزانه برگزار می‌شود.

 

حجت الاسلام حسن‏‌زاده افزود: سلسله نشست‏‌های «دین، نشاط، زندگی» هر سال از اواخر خردادماه آغاز و تا پایان شهریور ماه برگزار می‌‏شود و یکی از پرمخاطب‌‏ترین برنامه‌‏های اداره پاسخگویی به‌‏شمار می‌‏رود.

 

وی گفت: سلسله جلسات «دین، نشاط، زندگی» در هفته جاری با موضوع بررسی و تبیین مسائل روابط اجتماعی با حضور عموم زائران از ساعت ۱۸:۳۰ در صحن جمهوری برگزار می‌شود.

 

رئیس اداره پاسخگویی به سوالات دینی آستان قدس رضوی ادامه داد: حجت الاسلام و المسلمین حدائق در این هفته به عنوان استاد کارشناس مباحث مربوط به ارتباط اجتماعی را تبیین خواهد کرد.

 

انتهای پیام// ب