معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) از برگزاری همایش ملی «مهدویت و انقلاب اسلامی» در قم خبر داد.

به گزارش خبرنگار زیارت نیوز، حجت‌الاسلام محمدصادق کفیل در تشریح برنامه‌های پیش‌بینی‌شده برای چهلمین سالگرد و پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) با همکاری ۱۸ دستگاه فرهنگی و مهدوی، همایش «مهدویت و انقلاب اسلامی» را روز پنج‌شنبه، ۱۱ بهمن‌ماه از ساعت ۸ تا ۱۷ در مجتمع فرهنگی آموزشی مهدی یاوران در استان قم برگزار می‌کند.

وی افزود: در این همایش ملی، ۴۰۰ نفر از کارشناسان و فعالان مهدوی کشور حضور می‌یابند و آیت‌الله اعرافی، حجت‌الاسلام قرائتی، آیت‌الله سعیدی، حجت‌الاسلام رحیمیان، حجت‌الاسلام حاج علی‌اکبری و سردار رحیم صفوی به سخنرانی می‌پردازند.

معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج)در ادامه تصریح کرد: بخشی از این همایش به‌صورت گفتگو محور و کارگاهی و با حضور اساتید و کارشناسان مهدوی برگزار می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این همایش با موضوع بررسی و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه مهدویت و بایدها و بایسته‌های انقلاب در این عرصه در ادامه راه برگزار و آنچه ‌به دست آوردیم و آنچه باید انجام دهیم، در آن تبیین می‌شود.