شهر خودرو و پارس جنوبی جم قرار است در دیداری حساس در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر در مشهد به مصاف هم بروند.

به گزارش خبرگزاری زیارت نیوز، رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور از روز گذشته با دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران در اهواز کلید خورد که پرسپولیس با تک گل ترابی فولاد را شکست داد.

اما این رقابت‌ها در این هفته قرار است ظرف امروز و جمعه نیز ادامه پیدا کند و برای مشهدی‌ها نیز هفته حساسی در پیش است و آنها قرار است مقابل پارس جنوبی جم صف آرایی کنند.

دیداری که در مشهد و در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار خواهد شد و شهر خودرو پس از چندین هفته مقابل تماشاگران خودی به میدان می‌رود و با توجه به یک دیدار عقب مانده می‌تواند با پیروزی در این دیدار خانگی برای صدرنشینی خیز بلندی بردارد.

شهر خودرو چند وقتی است که در مشهدمقدس به میدان نرفته و در واقع آخرین دیدار آنها در مشهد دیدار با نفت مسجد سلیمان در جام حذفی بود که با شکست مشهدی‌ها همراه بود.

شاگردان یحیی گل محمدی قطعا نبرد سختی را برابر پارس جنوبی جم در پیش دارند که در آخرین دیدار خود موفق شده‌اند سپاهان را در جم متوقف کنند.

پارس جنوبی نیز پس از پشت سر گذاشتن مسائل مربوط به مشکلات مالی که البته هنوز معلوم نیست حل شده یا خیر، پای در این میدان می‌گذارد.

گل محمدی و کمالوند هر دو اعتقاد به بازی هجومی دارند و پارس حتی در دیدار با استقلال تهران در آزادی نیز بازی بسته‌ای را به نمایش نگذاشت و همین مسئله می‌تواند نویدبخش بازی جذابی در ورزشگاه امام رضا(ع) باشد.

انتهای پیام//ب