معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: به دنبال تسهیل امر زیارت برای زائران پاکستانی هستیم.

به گزارش خبرگزاری زیارت نیوز، محمدصادق براتی در دیدار با خیرین پاکستانی حوزه تجهیزات پزشکی و دارویی، با اشاره به اختصاص یکی از بلوک‌های زائر شهر رضوی به زائران پاکستانی اظهار کرد: برای رفاه حال زائران پاکستانی هماهنگ شده است که اتوبوس‌های این زائران تا نزدیک حرم مطهر رضوی اجازه تردد داشته باشند.

وی توجه به رفاه حال زائران را یکی از برنامه‌های معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی برشمرد و ادامه داد: زائرسراهای ویژه برای زائران پاکستانی در زائر شهر رضوی احداث خواهد شد که در این راستا اقدامات مقدماتی در حال انجام بوده و در سال ۹۹ کلنگ احداث آن‌ها زده می‌شود.

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: در صورت امکان با همکاری خیرین پاکستانی در همان محل زائرسرای ارزان قیمت یک دارالشفاء برای زائران پاکستانی احداث خواهیم کرد.

وی با بیان این‌که تکریم خوبی نسبت به زائران پاکستانی در ایران وجود دارد، خاطرنشان کرد: عمده گلایه‌ زائران پاکستانی به ۱۰۰ کیلومتری داخل کشور پاکستان تا مرزهای ایران به علت نبود امکانات برمی گردد که در این راستا باید ایجاد امکانات رفاهی و احداث دارالشفاء برای خدمت‌رسانی به آن ها درنظر گرفته شود.

انتهای پیام//ب