نخستین جشنواره محصولات کسب و کار طیب به همت سازمان اقتصادی آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری زیارت نیوز، حسین زمانی ظهر امروز در نشست خبری نخستین جشنواره محصولات کسب و کار طیب اظهار داشت: نشان طیب می‌تواند نمادی برای سبک زندگی اسلامی باشد، نوآوری‌های ما در انقلاب اسلامی باید از این جنس باشد.

مدیرعامل موسسه کیفیت رضوی ادامه داد: برنامه ما برای آینده، جشنواره‌های فصلی است و تلاش بر این است هر فصل را بر روی یک موضوع متمرکز شویم، اولین جشنواره را در زمینه کسب کار نان تعریف کرده‌ایم.از طریق این جشنواره‌ها می‌خواهیم با فعالان حوزه کسب و کار به سوی کیفیت مستمر حرکت کنیم.

زمانی گفت: محصولات طیب بر روی ۵ ضلع سلامت، حلال، اصیل، آراسته و جذاب و برکت بنیان‌گذاری شده، عقیده ما این است فرهنگ احساس مشتری در کیفیت تعامل اثرمی‌گذارد و شعار ما « طعم زندگی را برای خود لذت بخش کنید» است.

وی درباره اینکه اقدامات برای این محصولات فقط به نان نانوایی محدود نمی‌شود گفت: برنامه‌های آینده ما به این صورت است که تمام نانوایی‌های استان خراسان رضوی را در این اقدام دخیل کرده باشیم و بعد به سوی بررسی و دخیل کردن کارخانه‌های آرد، مزارع …قدم برداریم، تا به حال ۲۸۰ نانوایی در سطح استان آمادگی خود را برای همکاری اطلاع‌رسانی کردند که در مشهد حدود ۱۰۰ نانوایی دخیل هستند.

زمانی تصریح کرد:هدف ما برای گسترش و فرهنگ سازی برای این محصولات این است که استان اصفهان، قم، کرمان، تبریز، ساری را باخود همراه کنیم.با تمام نهادها همراه هستیم و بیشترین وقت خود را صرف هماهنگ‌سازی با متولیان کرده‌ایم.

زمانی ادامه داد:۳۰ درصد ضایعات داریم و اگر کیفیت کار رعایت شود، ۷۵درصد آن قابل استفاده است، سه ویژگی مهمی که نان طیب دارد آردکامل، تخمیر کامل، پخت کامل است.برای آگاه سازی مشتری شبکه‌های تبلیغاتی راه‌اندازی کرده‌ایم که مردم بامحصول آشنایی کامل را داشته باشند.

انتهای پیام//ب