همزمان با ایام گرامیداشت خبرنگار، جمعی از مسئولان و معین های اقتصادی از مجموعه رسانه ای « زیارت نیوز» بازدید و تأکید کردند: خبرگزاری زیارت می تواند شتاب خدمت رسانی به مناطق محروم را افزایش دهد.

مدیر کل امور فرهنگی زائران استانداری خراسان رضوی در ضمن این بازدید، با استقبال از مشی خبرگزاری زیارت در انعکاس اخبار مربوط به زوار حضرت رضا(ع) بر گسترش کمی و کیفی محتوای تولیدی این رسانه تأکید کرد.

صفایی با اشاره به تشکیل مجمع خیرین زوار حضرت رضا(ع)، اظهار کرد: در صددهستیم تا از ظرفیت خیران و افراد دغدغه مند در این زمینه استفاده کنیم که البته خبرگزاری زیارت با استفاده از تجربه و ظرفیت های انسانی که دارد، می تواند دراین راستا یاریگر این مجمع باشد.

ایرانمنش،راهبر شبکه توسعه اجتماعی رسالت در استان خراسان رضوی نیز از اعزام ۱۲ هزار زائر اولی به مشهد با تسهیلات ویژه خبر داد و گفت: آماده ایم این حرکت را به شکل جدی تر و با دربرگیری افراد بیشتری ادامه دهیم.

حجت الاسلام زردوزنیا، نماینده معین اقتصادی آستان قدس رضوی نیز از مدیران خبرگزاری زیارت خواست تا با اتخاذ تدابیری، زمینه اطلاع رسانی فعالیت های سایر معین های اقتصادی را با هدف هم افزایی و سرعت بخشیدن به مسیر توسعه فراهم سازند.

در پایان این بازدید، مدیر مسئول خبرگزاری زیارت نیز با ارائه گزارشی از نحوه عملکرد این رسانه، اظهار داشت: رسالت حرفه ای و مسئولیت اجتماعی این رسانه ایجاب می کند در راستای اطلاع رسانی اخبار زیارت و مسائل پیرامون زائران گام برداریم و همچنین با توجه به تأکید دبیر نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی و نیز مطالبه معین های اقتصادی، مانور مناسبی روی فعالیت های امیدبخش معین های اقتصادی در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته استان داشته باشیم.