اعضای هیات علمی و مسئولین اجرایی «همایش بین‌المللی امام رضا(ع) و گفتگوی ادیان توحیدی» با آیت‌الله‌ وحید خراسانی در قم دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش خبرگزاری زیارت نیوز، آیت‌الله‌العظمی وحید خراسانی در دیدار با اعضای هیات علمی و اجرایی همایش بین‌المللی امام رضا(ع) و گفتگوی ادیان در قم اظهار کردند: این کار شما بسیار مورد تأیید و تقدیر و باعث احیای امر عالم آل محمد(ع) است.

ایشان با بیان اینکه قضیه مناظرات امام هشتم(ع) غوغایی است بزرگ، خاطرنشان کردند: انشالله به احسن وجه این بخش از سیره امام هشتم(ع) را احیا کنید و به این امر اهمیت بدهید.

این مرجع تقلید شیعیان با بیان روایاتی در باب شخصیت امام هشتم(ع) و زیارت ایشان بیان کردند: در روایات است که اگر کسی هزار سال عمر کند و هرسال به حج برود و تمام این هزار حج مقبول باشد معادل یک‌مرتبه زیارت حضرت علی ابن موسی‌الرضا(ع) است.

ایشان افزودند: انشالله که اسم همه دست‌اندرکاران و مسئولین این همایش ارزشمند در دفتر امام هشتم(ع) ثبت و ضبط شود و بی‌شک شما نیز اثرات این اقدام را در زندگی خواهید دید. چرا که همه شما عزیزان مورد لطف عنایت حضرت هستید.

شایان ذکر است، همایش بین‌المللی امام رضا(ع) و گفتگوی ادیان چهارشنبه و پنج شنبه دهم و یازدهم بهمن ماه ۱۳۹۷در مشهد، تالار قدس کتابخانه آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.