رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مصادف با ۱۰ خرداد ماه در 149 شهر، مرکز دهستان و روستای این استان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری زیارت نیوز، حجت الاسلام سید محمد سلطانی در نشست خبری راهپیمایی روز جهانی قدس در مشهد بیان کرد: این مراسم مردمی در شهر  مشهد ساعت ۹ صبح در میدان پانزده خرداد و با قرائت قرآن مجید، نواختن سرود جمهوری اسلامی ایران و اجرای سرود و تواشیح آغاز خواهد شد وحرکت به طرف حرم مطهر رضوی است و ورود بانوان از باب‌ الجواد (ع) و مردان از باب‌ الرضا (ع) به صحن جامع رضوی و سپس به رواق امام خمینی (ره) حرم مطهر رضوی خواهد بود.

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: سخنران این مراسم دکتر سعید جلیلی نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای عالی امنیت ملی است و پس از اقامه نماز جمعه به امامت آیت الله سید احمد علم الهدی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه مشهد، قطعنامه راهپیمایی قرائت خواهد شد.

 

حجت الاسلام سلطانی با بیان اینکه نیروهای بسیجی با نصب بازوبند مخصوص، انتظامات داخلی راهپیمایی را عهده‌ دار خواهند بود، افزود: رفت و آمد راهپیمایان از ساعت هشت تا ۱۰ صبح توسط سازمان اتوبوسرانی، قطارشهری و خطوط بی‌.آر.تی از مبادی پایانه‌ های شهر و شهرکهای اقماری به سوی میدان پانزده خرداد و پس از اتمام نماز جمعه تا ساعت ۱۵ از حرم مطهر رضوی به سوی پایانه‌ها انجام می شود.

 

وی با اشاره به اینکه با عنایت به گرمای هوا استقرار دو دستگاه جت فن و تانکر آب در مسیر راهپیمایی برای آب پاشی و تهویه هوا توسط شهرداری مشهد در نظر گرفته شده است، ادامه داد: شهرداری مشهد مسئول تامین سامانه صوتی مسیر راهپیمایی روز قدس است و بهره برداری از سیستم صوت و تعیین شعارها و مجری روی خودروهای صوت با مسئولیت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: روز قدس نمایشگر این حقیقت است که در مقابل تجاوزگری رژیم جعلی و منحوس صهیونیستی، هیچ راهی جز مقاومت تا حذف کامل این غده سرطانی وجود ندارد.

 

حجت الاسلام سلطانی بیان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از مردم روزه دار و خداجوی شهرستانهای استان دعوت می‌ کند جهت اعلام پایبندی مجدد به آرمان‌ های انقلابی امام خمینی (ره) و پاسخ به ندای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و ولی امر مسلمین جهان با گام‌ های استوار در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت نمایند.

 

انتهای پیام// ب