امام‌جمعه مشهد گفت: دشمن در عرصه اقتصاد و رسانه وارد مبارزه با انقلاب اسلامی‌شده و رسانه‌ها در صف مقدم مبارزه با دشمن هستند.

به گزارش خبرنگار زیارت نیوز، آیت‌الله سید احمد علم الهدی سه‌شنبه ۲۵ دی‌ماه در جمع خبرنگاران، مدیران مسئول مطبوعات و روسای خبرگزاری‌های خراسان رضوی، اظهارکرد: دشمن در جنگ رسانه‌ای با استفاده از قدرت رسانه می‌خواهد دین را از مردم بگیرد لذا باید با قدرت رسانه‌ای در برابر او ایستادگی کرد.

وی تصریح کرد: دشمن برای سلطه بر ما و خالی کردن پشت نظام می‌خواهد باورهای دینی نسل جوان را مخدوش نموده و وابستگی آن‌ها به‌نظام و انقلاب را قطع کند.

نماینده ولی‌فقیه بابیان اینکه انقلاب در چهل‌سالگی خود به کمال رسیده است، افزود: چهل‌سالگی انقلاب می‌تواند سکوی پرش برای اوج و حاکم کردن اسلام بر دنیا باشد.

وی در ادامه عنوان کرد: یکی از گرفتاری‌های کنونی انقلاب، افراد خسته از آن هستند که مانند ویروس داخلی عمل می‌کنند و حاضر نیستند کنار بروند بلکه می‌خواهند بهای خدمات و کارهایی را که در انقلاب کرده‌اند به قیمت همه انقلاب دریافت کنند.

آیت‌الله علم الهدی تأکید کرد: خسته شدگان از انقلاب، بسیاری از کارها و موقعیت‌ها را به دست گرفته‌اند به‌طوری‌که فرصتی برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی کشور را ندارند، نمی‌گویم مسئولان به فکر نیستند اما برخی از انقلاب خسته شده‌اند.

وی بابیان اینکه شادی، نشاط و امیدواری برای جامعه لازم است،ابراز کرد: همه این‌ها باید در سایه دین مهیا شود، نباید شادی در قالب ولنگاری و ترویج اشرافی گری باشد که درنهایت منجر به سلطه دشمن می‌شود.

لازم به ذکر است، خراسان رضوی دومین قطب رسانه‌ای کشور است و دست‌کم ۲ هزار و ۴۰۰ فعال رسانه‌ای در استان حضورداشته، همچنین ۳۹۱ عنوان نشریه و خبرگزاری در خراسان رضوی فعالیت دارند.