استاندار خراسان رضوی گفت: اگر می‌خواهیم در جنگ اقتصادی مقاومت کنیم باید اقتصاد مردمی ترویج شود چرا که رمز موفقیت و گذر از شرایط تحریم اجرای صحیح اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری زیارت نیوز، علی رضا رزم حسینی در مراسم تجلیل از قهرمانان و پیشکسوتان صنعت غذای خراسان رضوی که در سالن همایش شاندیزبرگزار شد، افزود: در فرهنگ دینی بر روی اقتصاد توجه ویژه ای شده است و در مثلث اقتصاد مقاومتی از علمای دین برای ترویج این مدل استفاده می‌کنیم چرا که معتقدیم بدون کمک ائمه جمعه و علمای دین موفقیت این طرح با مشکل مواجه خواهد شد.

 

وی بیان کرد: امروز همه ما باید در مسیر ساختن یک جامعه متدین و متمکن تلاش کنیم لذا ما هم به نوبه خود هر جایی بتوانیم مسیر را برای مدیران اقتصادی هموارتر خواهیم کرد.

 

استاندار خراسان رضوی ادامه داد: امروز اگر می‌خواهیم در جنگ اقتصادی که هنوز برخی از کارگزاران آن را باور ندارند روی پای خودمان بایستیم و در سیاست‌های بین المللی مقاومت کنیم باید با تدبیر برنامه ریزی و عمل کرده و در این راستا باید اقتصاد مردمی را ترویج کنیم چرا که رمز موفقیت و گذر از شرایط تحریم اجرای صحیح اقتصاد مقاومتی است.

 

در ادامه مراسم فرماندار طرقبه و شاندیز گفت : ۷۰ هزار نفر در شهرستان طرقبه و شاندیز زندگی می‌کنند و با کمک استاندار این شهرستان باید در توسعه اقتصادی به یک الگو تبدیل شود، این در حالی است که در حال حاضر هم در روستاها کار را با کمک معین اقتصادی شروع کرده‌ایم.

 

سید حسن حسینی افزود: سالیانه گردش مالی حوزه گردشگری و باغ تالارها شهرستان طرقبه و شاندیز ۱۰۰ میلیارد تومان، حوزه صنعت و معدن و سایر صنوف نزدیک به ۱,۷۰۰ میلیارد تومان و در بخش کشاورزی، دام و طیور، باغ داری و آبزی پروری نزدیک ۳۰۰ میلیارد تومان است.

 

انتهای پیام// ب