مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی گفت: رسانه های داخلی و روابط عمومیها باید در جنگ نرم در مقابل رسانه های غربی پیروز میدان باشند و با اطلاع رسانی به موقع و انتقال عملکردها، برنامه های نفوذی آنها را خنثی سازند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری زیارت نیوز، مهدی زین الدینی در گردهمایی روابط عمومی های استان خراسان رضوی که در تالار شهر مشهد برگزار شد، افزود: باید این پیام توسط رسانه ها و روابط عمومیها به خوبی به جامعه منتقل شود چون اگر پیامهای مثبت منتقل نشوند پیامهای متضاد منتقل خواهند شد.

 

مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ادامه داد: روابط عمومی ها و رسانه ها باید با وحدت رویه اتفاقات کشور را رصد و پیامها و اتفاقات مثبت را به مردم مخابره کنند و خراسان رضوی در حوزه ارتباطات و روابط عمومی باید در کشور نمونه باشد.

 

زین الدینی بیان کرد: رسانه های داخلی و روابط عمومیها باید در جنگ نرم در مقابل رسانه های غربی پیروز میدان باشند و با اطلاع رسانی به موقع و انتقال عملکردها، برنامه های نفوذی آنها را خنثی سازند.

 

وی تصریح کرد: دشمن می کوشد با تحریمهای اقتصادی در کشور نفوذ کند اما در خراسان رضوی صدای رونق تولید، پویایی و تکاپو به گوش می رسد و تا کنون بیش از ۶۰ شرکت در طرحهای معین اقتصادی مشارکت کرده اند.

 

مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی گفت: یک زمانی کشورهای استعماری برای غلبه بر دیگر کشورها از جنگ سرد استفاده می کردند اما از دهه ۷۰ میلادی جنگ نرم سرلوحه کار کشورهای استعماری قرار گرفت.

 

زین الدینی ادامه داد: ضربه اصلی در جنگ نرم به باورها و اعتقادات مردم وارد می شود و رسانه های غربی در تلاش هستند از طریق جنگ نرم بین مردم و حکومت فاصله بیندازند.

 

وی گفت: کشورهای استعماری دریافته اند با رسوب در تفکرات و باورهای کشورهای مختلف بهتر می توانند مرزگشایی کنند لذا آمریکا و کشورهای استعمارگر می کوشند با جنگ رسانه ای در باورها و اعتقادات مردم رسوخ کنند و از این طریق و با بزرگ نمایی، نافرمانی مدنی ایجاد کنند.

 

انتهای پیام// ب