استاندار خراسان رضوی در پیامی از عموم مردم استان، زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت به عمل آورد.

به گزارش خبرگزاری زیارت نیوز، علی رضا رزم حسینی در این پیام اظهار داشت: خروش و فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا باطل کننده همه خدعه ها و نیرنگ های شیطان صفتان خواهد بود.

متن کامل پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

ای قدس ای که آزادیت آرزوی آفتاب جماران بود. روز تو، روز افشای خباثت شیطان و مظلومیت حقیقت است.

نزدیکترین جمعه ماه مبارک به شب قدر، عید پاداش بندگی و زمانی است که فضای جهان سرشار از حس و هوای عبودیت و اخلاص است؛ در چنین موقعیتی فریاد آزادی خواهی آزادگان از سراسر جهان، به ویژه جوامع اسلامی بی شک هم به استجابت نزدیک تر و هم افشاگر خباثت فرزندان شیطان است.

 

امروز که صهیونیسم جهانی، کودک کشی و تجاوز را با دستان پلیدش در فلسطین مظلوم و همچنین دولت های مرتجع به ظاهر اسلامی در یمن و بحرین و … به نهایت خباثت رسانده اند و نیز ملت عزیز میهن اسلامی مان ایران، در اوج دوران بالندگی و اقتدار، سخت ترین تحریم های اقتصادی را می گذراند؛ اتحاد، همبستگی، همدلی و همزبانی در زیر سایه ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای ( مدظله العالی ) و خروش و فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا باطل کننده همه خدعه ها و نیرنگ های شیطان صفتان خواهد بود.

 

جهان اسلام و مسلمانان با دهان روزه و در اوج بندگی، آزادی قدس را فریاد می زنند و فضای پایتخت معنوی جهان اسلام، مشهد مقدس و خراسان رضوی نیز سراسر معنای اتحاد و همدلی خواهد بود.

 

بدین جهت با حضورمان ضمن دفاع از هویت اسلامی بیت المقدس و پافشاری بر حق و نپذیرفتن ظلمِ جبهه استکبار، بار دیگر با همبستگی، شکست سیاست تحریم و تهدید را نشان خواهیم داد ان شاء الله

 

گفتنی ست؛ راهپیمایی روز جهانی قدس در مشهد مقدس ساعت ۹ صبح از میدان ۱۵ خرداد  آغاز و به سمت حرم مطهر  ادامه می یابد.

 

انتهای پیام// ب