مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تصریح کرد: امروز بجای کارهای پدافندی باید سراغ فعالیت های آفندی برویم و نباید به کارهای بخشنامه ای اکتفا کنیم.

به گزارش خبرگزاری زیارت نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت الاسلام هادی صاحبقرانی با حضور در شهرستان تربت جام با حجت الاسلام طاهری امام جمعه این شهرستان دیدار و پیرامون مسائل فرهنگی و اجتماعی گفتگو کرد.

 

وی در این جلسه با اشاره به سیاست جدید سازمان تبلیغات اسلامی گفت: اداره تبلیغات اسلامی با نگاه جدید، با کار قرارگاهی به عنوان یک بازو در کنار ائمه جمعه و قرارگاه فرهنگی شهرستان نقش ایفا می کند و این نگاه، طبیعتاً یکسری لوازمی نیاز دارد که کار انقلابی را باید با رویکرد جهادی انجام داد.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تصریح کرد: امروز بجای کارهای پدافندی باید سراغ فعالیت های آفندی برویم و نباید به کارهای بخشنامه ای اکتفا کنیم و یک نگاه تحولی مد نظر است و حمایت از گروه های تبلیغی جهادی در دستور کار ماست و با برنامه ریزی در سه سطح کوتاه مدت و میان مدت و بلندمدت به دنبال ترسیم تصویر عالی مدنظر رهبرانقلاب که نگاه تحولی است هستیم.

 

در ادامه حجت الاسلام طاهری امام جمعه شهرستان تربت جام با اشاره به جلوه های تقوا گفت: یکی از جلوه های تقوا تبیین است و در این برهه از زمان که جنگ اراده هاست اگر مردم صبور باشند اما آگاه و با بصیرت نباشند کافی نیست.

 

وی افزود: در این برهه از زمان شرایط محقق سازی گام دوم فراهم تر است و با توجه به مشکلات و مسائل، گام دوم انقلاب مسیر را به ما نشان می دهد لذا امروز بهترین فرصت برای تبیین است.

 

انتهای پیام// ب