سرپرست مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوي گفت: ويژه برنامه جشن 25 هزار نفري دختران انقلاب در مشهد برگزارمی شود

به گزارش خبرگزاری زیارت نیوز، فاطمه دژبرد افزود: به مناسبت سالروز ميلاد با سعادت حضرت معصومه(س) ويژه برنامه جشن ۲۵ هزار نفري دختران انقلاب با عنوان «مَه دُخت» ويژه دختران و مادران مشهدي تدارک ديده شده است.

 

وي افزود: این جشن به همت مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوي و با مشارکت تربیت بدنی آستان قدس رضوی و معاونت فرهنگی سپاه امام رضا(ع) پنج شنبه ۱۳ تير ماه مصادف با اول ذي القعده در ورزشگاه بزرگ امام رضا(ع) واقع در بلوار خيام از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰ همراه با ويژه برنامه‌هاي شاد و متنوع برگزار مي‌شود.

 

دژبرد ادامه داد: عموم دختران مشهدي براي شرکت در اين جشن بزرگ مي‌توانند به پايگاه‌هاي بسسيج خواهران و مساجد مختلف سطح شهر مشهد مراجعه کنند .

سرپرست مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوي در بخش ديگري از سخنانش به برگزاری ويژه برنامه «دختر ماه» اشاره کرد و گفت: همزمان با دهه کرامت و به مناسبت میلاد با سعادت حضرت معصومه(س) علاوه بر جشن ۲۵ هزار نفري «مَه دُخت»، جشن «دختر ماه» هم ویژه دختران در باغ اردوگاه خاتون توسط اين مرکز برگزار خواهد شد.

 

وی افزود: مخاطب برنامه «دختر ماه» دختران ۹ و ۱۰ ساله هستند که به همراه مادران خود در این مراسم که جمعه ۱۴ تيرماه تدارک ديده شده است، شرکت خواهند کرد.

 

انتهای پیام// ب