تولیت آستان قدس رضوی با صدور پیامی درگذشت دبیرکل حزب موتلفه اسلامی را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری زیارت نیوز ، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی صبح سه‌شنبه با انتشار پیامی درگذشت محمد نبی حبیبی، مدیرکل حزب موتلفه اسلامی را تسلیت گفت.

در بخشی از این پیام آمده است:

با تأسف خبر درگذشت ناگهانی برادر صدیق و انقلابی‌مان، جناب آقای محمد نبی حبیبی را دریافت کردم.این انسان پرهیزگار و اندیشمند که تمام دوران حیات طیبه خود را به مجاهدت و تلاش برای پیروزی نظام اسلامی، استقرار و شکوفایی آن به کار بسته بود در ایام چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، با کوله باری از مبرات و خیرات به دیدار پروردگارش شتافت.

دبیرکلی یکی از تشکل‌های پرسابقه و پیشتاز در تاریخ انقلاب اسلامی، مسئولیت‌ها و خدمتگزاری در عرصه‌های اجرایی به همراه نگاه مؤمنانه و ولایی در تحلیل مسائل سیاسی و موضع‌گیری‌های صریح و دقیق، کارنامه رویکردی و عملکردی این رجل برجسته انقلاب اسلامی را درخشان کرده بود.

اینجانب با اندوه و تأثر، رحلت این دوست مجاهد و انقلابی دیرین را به محضر رهبری معظم انقلاب اسلامی، فرزندان و خانواده محترمشان، اعضای حزب موتلفه اسلامی و عموم علاقه‌مندانشان تسلیت عرض می‌نمایم و در جوار مضجع نورانی امام رئوف، رحمت و غفران الهی و هم‌نشینی با شهدای پرفضیلت انقلاب اسلامی و امام شهدا را برای روح وی مسئلت می‌کنم.