تیم فوتبال شهر خودرو مشهد در ادامه رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور این هفته باید در تهران دیداری سخت و نفسگیر مقابل استقلال تهران داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری زیارت نیوز،تیم فوتبال شهر خودرو مشهد در ادامه رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور این هفته باید در تهران دیداری سخت و نفسگیر مقابل استقلال تهران داشته باشد.

این دیدار در چارچوب رقابت‌های هفته سیزدهم لیگ برتر باشگاه‌های کشور برگزار خواهد شد و به نوعی گل بازی‌های این هفته محسوب می‌شود و تکلیف صدرنشین و یا حداقل تیم دوم جدول را در آستانه پایان نیم فصل اول رقابت‌ها مشخص خواهد کرد.

شهر خودرو در هفته‌ای که گذشت مقابل صنعت نفت آبادان آن هم در ورزشگاه امام رضا(ع) شکستی ناباورانه خورد تا مقداری از نتایج خوب این تیم در هفته‌های اخیر کاسته شود؛ شهر خودرو در هفته‌های اخیر عادت کرده بود با بردهای اقتصادی و تک گله در مشهد خود را در صدر جدول نگاه دارد اما این بار دقیقا با همین نتیجه در مشهد مغلوب شد.

دفاع منطقی صنعت نفت آبادان در نیمه دوم محک بسیار محکمی به شهر خودرو زد و آنها در شرایطی که عقب افتاده بودند نیز تیم خود را محک زدند؛ شرایطی که شهر خودرو این فصل از رقابت‌ها آن را کمتر تجربه کرده است.

اما قصه این هفته رقابت شهر خودرو کاملا متفاوت است؛ آنها باید به مصاف تیمی بروند که این روزها در اوج است و با صدرنشینی و برد سپاهان تنها یک دقیقه فاصله داشت اما در دقایق پایانی از صدرنشینی بازماند.

استقلال مدل ایتالیایی این روزها هم خوب بازی می‌کند و هم خوب نتیجه می‌گیرد و به نوعی «دینامیت روحیه» است و قطعا شهر خودرو در ورزشگاه آزادی تهران و مقابل دیدگاه تماشاگران این تیم کار سختی دارد.

اما شهر خودرو این هفته فرصت بسیار مناسبی دارد تا مقابل یک تیم بزرگ بار دیگر بزرگی کند و نتیجه هفته قبل خود را به فراموشی بسپارد؛ باید در انتظار دیداری سخت و نفسگیر در تهران در هفته جاری باشیم.

انتهای پیام//ب