مجموعه عکس‌نوشت‌های «ماه رمضان در کلام امام رضا(ع)» به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری زیارت نیوز به نقل از آستان نیوز، معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در راستای تبیین آموزه‌های روزه‌داری از دیدگاه روایات مجموعه عکس‌‌نوشت‌های «ماه رمضان در کلام امام رضا(ع)» را طراحی و منتشر کرد.

هر یک از این عکس‌نوشت‌ها حاوی بخشی از دستاوردهای ماه رمضان از منظر امام علی‌بن موسی‌الرضا(ع) در زمینه‌های مختلف زندگی است.

مجموعه عکس‌نوشت «ماه رمضان در کلام امام رضا(ع)» با هدف بیان بخشی از برکات ماه نزول قرآن در زندگی تهیه و در سایت آستان قدس رضوی به نمایش گذاشته شده است.

«ماه برکت»، «ماه رحمت»، «ماه آمرزش»، «ماه توبه»، «ماه بازگشت به سوی خدا»، «نیکی‌ها دو برابر می‌شود»، «محو گناهان» و «بالا برنده درجات» موضوعاتی است که با بیان یک حدیث از امام هشتم(ع) در خصوص هر موضوع طراحی شده است.

همچنین طراحی و انتشار مجموعه عکس‌نوشت‌های «دعاهای هر روز ماه مبارک رمضان» از دیگر اقدامات معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس در ماه مبارک میهمانی خداست که در سایت این مجموعه به نمایش گذاشته شده است.

یادآوری می‌شود؛ انتشار پوستر و کارت‌پستال، تولیدات فرهنگی اعم از کتاب، لوح فشرده، برگزاری مسابقات فرهنگی از جمله فعالیت‌های فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی است که در مناسبت‌‎های مختلف به زائران و مجاوران امام رضا(ع) ارائه می‌دهد.

انتهای پیام//