معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی از برگزاری برنامه قرائت زیارت عاشورا به نیابت از شهدای جنگ تحمیلی در حرم مطهر رضوی خبر داد.   به گزارش خبرنگار زیارت نیوز، حجت‌الاسلام سیدجلال حسینی با اعلام این خبر اظهارکرد: هم‌زمان با دهه دوم ماه محرم و به مناسبت هفته دفاع مقدس برنامه‎های متعددی همچون نشست‌های تخصصی، […]

معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی از برگزاری برنامه قرائت زیارت عاشورا به نیابت از شهدای جنگ تحمیلی در حرم مطهر رضوی خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار زیارت نیوز، حجت‌الاسلام سیدجلال حسینی با اعلام این خبر اظهارکرد: هم‌زمان با دهه دوم ماه محرم و به مناسبت هفته دفاع مقدس برنامه‎های متعددی همچون نشست‌های تخصصی، پرسمان دینی، حلقه‌های معرفت، سلسله جلسات روایتگری و سخنرانی از سوی این معاونت برگزار می‎شود که امسال نیز این برنامه‎ها از ابتدای هفته در حال اجراست.

وی در ادامه عنوان کرد: با توجه به اینکه دهه دوم محرم‌الحرام با هفته دفاع مقدس هم‌زمان‌شده است، مراسم قرائت زیارت شهدا به نیابت از شهدای هشت سال جنگ تحمیلی برگزار می‎شود، این مراسم از ابتدای هفته جاری هرروز ساعت ۱۶:۲۰ در رواق امام خمینی(ره) برگزار می‎شود و تا پایان هفته نیز ادامه دارد.

معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی تصریح کرد: در هفته جاری در رواق حضرت زهرا(س) برنامه‎هایی حلقه معرفت، سخنرانی، روایتگری از هشت سال دفاع مقدس و مسابقه فرهنگی با محوریت هفته دفاع مقدس ویژه بانوان تدارک دیده‌شده است.