معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری قم گفت:استان قم در حوزه نماز رتبه سوم را به خود اختصاص داده است. به گزارش خبرنگار زیارت نیوز، مهرداد غضنفری صبح امروز در دیدار اعضای شورای فرهنگی استانداری قم با آیت‌الله سید محمد سعیدی تولیت حرم مطهر و امام‌جمعه قم که در سالن محراب حرم […]

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری قم گفت:استان قم در حوزه نماز رتبه سوم را به خود اختصاص داده است.

به گزارش خبرنگار زیارت نیوز، مهرداد غضنفری صبح امروز در دیدار اعضای شورای فرهنگی استانداری قم با آیت‌الله سید محمد سعیدی تولیت حرم مطهر و امام‌جمعه قم که در سالن محراب حرم انجام شد، اظهار کرد: استان قم در حوزه نماز رتبه سوم را به خود اختصاص داده درحالی‌که با توجه به ظرفیت‌های مختلف مذهبی و فرهنگی باید جایگاه نخست را به خود اختصاص دهیم.

وی با اشاره به اینکه شورا فرهنگی استانداری مباحث نماز، امربه‌معروف و نهی از منکر، صیانت از حقوق شهروندی و پایگاه بسیج را به‌صورت ویژه دنبال می‌کند، ابرازکرد: کمیته‌های این شورا برنامه‌های خود را در حوزه‌های مختلف تعریف و به شیوه مطلوب فعالیت‌ها را دنبال کرده‌اند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری قم تصریح کرد: استان قم در حوزه نماز رتبه سوم را به خود اختصاص داده است درحالی‌که با توجه به ظرفیت‌های مختلف مذهبی و فرهنگی باید جایگاه نخست را به خود اختصاص دهیم.

وی بابیان اینکه وضعیت این استان نسبت به دیگر استان‌های کشور متفاوت است،عنوان کرد: با توجه به ظرفیت‌هایی که در این استان وجود دارد و نگاه متفاوتی که ایرانی‌ها و مردم کشورهای مختلف به قم دارند باید در عرصه‌های مختلف شرایط متفاوتی داشته باشیم.

غضنفری در ادامه عنوان کرد: در راستای بسترسازی برای فعالیت‌های فرهنگی باید از سخنرانان و واعظان مشهور دعوت کرده و با برگزاری همایش و کلاس‌های آموزشی  بتوانیم مدیران و کارمندانی در تراز انقلاب اسلامی داشته باشیم.

وی به برگزاری نمایشگاه‌ها و مراسم‌های مذهبی و فرهنگی در مناسبت‌های مختلف اشاره کرد و افزود: برای ترویج نشاط و شادی در میان کارکنان به‌ویژه خانواده‌های آن‌ها نیز برنامه‌های لازم دنبال شده است تا این افراد بتوانند در محیط کار از بیشترین توان خود برای خدمت به مردم استفاده کنند.