تیم فوتبال شهر خودرو برای حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بنظر می‌رسد باید با رقبای سرسختی در مشهد و قطر بازی کند.

تیم فوتبال شهر خودرو در این فصل از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا برای نخستین بار حضور پیدا می‌کند و قرار است نماینده ایران در این دوره از رقابت‌ها باشد.

براساس برنامه‌ریزی اعلام شده البته شهر خودرو قرار است از مرحله پلی آف وارد این دوره از رقابت‌ها شود و نتوانست مجوز و سهمیه حضور مستقیم در رقابت‌های مرحله گروهی را به دست آورد.

طبق اطلاعات فعلی قرار است شهر خودرو در مرحله نخست پلی آف ابتدا به مصاف یکی از دو نماینده بحرین و یا هندوستان برود و البته نکته مثبت این ماجرا این است که بازی نخست پلی آف شهر خودرو قرار است در مشهد و در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار شود.

کار سخت شهر خودرو و یا به عبارت بهتر زمانی صورت خواهد گرفت که به احتمال بسیار بالا قرار است در مرحله دوم پلی آف و برای ورود نهایی به دور گروهی این رقابت‌ها شهر خودرو به مصاف نماینده قطر یعنی السیلیه برود که کریم انصاری‌فر را در اختیار دارد و البته اینکه قرار است این بازی در دوحه برگزار شود.

با تمام این تفاسیر بنظر می‌رسد شهر خودرو در نخستین محک آسیایی خود کار سختی را در پیش داشته باشد به ویژه آنجا که باید در دور دوم پلی آف در قطر به میدان برود.

شهر خودرو این روزها شرایط بسیار مناسبی را در لیگ داخلی ایران تجربه می‌کند و صدرنشین لیگ برتر باشگاه‌های کشور و بالاتر از تیم‌هایی مانند استقلال تهران و سپاهان و پرسپولیس و تراکتورسازی است.

در مجموع بنظر می‌رسد باید هرچه سریع‌تر مشکلات به ویژه سخت افزاری شهر خودرو از سوی مدیریت این باشگاه به نوعی مدیریت و حل و فصل شود تا شهر خودرو مهیای حضوری قدرتمند در رقابت‌های آسیایی شود.

انتهای پیام//ب