معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: انتظار می‌رود که مدیران دستگاه‌های اجرایی، با تدبیر و دوراندیشی شرایط را مدیریت کنند.

به گزارش خبرگزاری زیارت نیوز، حسن جعفری در جلسه پدافند غیرعامل استان که در محل استانداری خراسان رضوی برگزار شد، ضمن تبریک و تسلیت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و دیگر هدای مقاومت، اظهار کرد: به فرموده مقام معظم رهبری وظیفه همه ما این است که سعی کنیم کشور را مستحکم، غیرقابل نفوذ و غیر قابل تاثیر از سوی دشمن حفظ و نگهداریم.

وی افزود: ایشان در جایی دیگر بیان می‌کنند که یک وقت دفاع لازم است و یک وقت هجوم لازم است و باید خودمان را از هر جهت آماده بکنیم؛ بنابراین در این شرایط انتظار می‌رود مدیران با تدبیر و دوراندیشی مسائل را مدیریت کنند.

جعفری در ادامه خاطرنشان می‌کند: حضرت علی(ع) در نهج‌البلاغه می‌فرمایند که مدیران باید از چهار ویژگی تشنج زدایی، هوشیاری، زمان شناسی و مکان شناسی، پرهیز از وحشت‌گستری و شناخت دشمن برخوردار باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با اشاره به ویژگی دشمن شناسی مدیران گفت: انتظار می‌رود در شرایط کنونی مدیران درکنار اینکه شرایط را درک می‌کنند برنامه‌ریزی لازم را برای موارد خاص در نظر داشته باشند.

وی در انتهای سخنان خود از مدیران دستگاه‌های اجرایی خواست که به شایعات توجه نکنند و برای خنثی‌سازی آن‌ها برنامه‌ریزی لازم را داشته باشند.

انتهای پیام//ب