مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: پویش مردمی «منزل من هم زائرسرا ست» در در تمام کشور با بازخورد مثبت همراه بوده است.

به گزارش خبرگزاری زیارت نیوز،حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی در افتتاحیه دبیرخانه دائمی پویش مردمی «منزل من هم زائرسرا ست»، با حضور کسانی‌که در این پویش شرکت کرده بودند؛ شب گذشته در فرهنگسرای زیارت مشهد مقدس برگزار شده بود، اظهار کرد: پویش مردمی «منزل من هم زائر سراست» امسال برای اولین بار در کشور راه‌اندازی شد.

وی افزود: این اتفاق در دیگر شهرهای کشور با بازخوردهای مثبت فراوانی همراه بود و مشهدی‌ها امسال در فرهنگ میزبانی سنگ تمام گذاشتند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، تصریح کرد: اتفاقاتی از این دست مایه مسرت است و این پویش مردمی باید در سال‌های آینده، با استقبالی چند برابر به وقوع بپیوندد.

وی خطاب به میهمانان برنامه، با بیان اینکه برکات میزبانی از زائران امام رضا در زندگی همه شما عزیزان وارد می‌شود، افزود: سعی کنید هرساله بیش از قبل میزبان زائران امام رضا باشید و این امر را تا آنجا توسعه دهید که علاوه بر ایام شهادت حضرت رضا(ع)، بلکه در ایام ولادت امام رضا، عید نوروز وغیره که زائران به مشهدالرضا(ع) سفر می‌کنند هم این پویش اتفاق افتد.

حجت‌الاسلام صاحبقرانی ادامه داد: امیدوارم به برکت امام رضا(ع) این امور بیشتر در مشهد بیشتر رخ دهد. تقاضا دارم، در جهت تبلیغ و جذب افراد بیشتری به چنین کارهای فرهنگی و دینی همت کرده و افراد بیشتری را در این امور مشارکت دهید.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، در انتها گفت: از همه دست اند کاران این پویش کسانی چون آستان قدس، آقای علما مبدع این طرح و دیگر مجموعه‌های همکار تشکر ویژه دارم.

گفتنی است یک منزل مسکونی پنج واحده توسط یک شهروند در مراسم افتتاحیه دبیرخانه دائمی پویش مردمی «منزل من هم زائرسرا ست»، که شب گذشته در فرهنگسرای زیارت مشهد برگزار شده بود به دبیرخانه دائمی این پویش مردمی اهدا شد.

انتهای پیام//ب