رئیس دادگستری شهرستان طرقبه شاندیز به همراه دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان به مناسبت دهه کرامت از آسایشگاه دختران 6 تا 12 سال موسسه خیریه پرتومهر امام رضا(ع) بازدید کردند.

به گزارش خبرگزاری زیارت نیوز،ریاست دادگستری شهرستان در این بازدید ضمن تبریک ایام دهه کرامت، به بیان خصایص اخلاقی و سبک زندگی کریمه اهل بیت پرداخت.

حجت الاسلام والمسلمین رضوانی نژاد اظهار داشت: خدمت به نیازمندان بویژه دختران نوجوانی که  بدون سرپرست و یا بد سرپرست هستند، بسیار اهمیت دارد و خدمتگذاران به این عزیزان دارای اجر و پاداش ویژه ای خواهند بود.

وی همچنین در این دیدار، به بررسی مشکلات و دغدغه های مسئولان مرکز پرداخت و قول مساعد داد تا با پیگیری، درخواست های دختران این مرکز شبانه روزی را به کمک نهاد های دولتی، به نتیجه مطلوب برساند.

مدیر موسسه خیریه پرتو مهر امام رضا(ع) نیز یادآور شد: این موسسه دارای پنج مرکز شبانه روزی نگهداری و پشتیبانی از فرزندان بی سرپرست و بد سرپرست دختر و پسر است.

وی  با بیان اینکه اولین زائرسرای فرزندان بهزیستی کل کشور در شهریور ماه سال ۹۶ در این مرکز افتتاح گردیده است، اضافه کرد: این زائر سرا به میزبانی از فرزندان دختر ساکن در سایر موسسات خیریه شهرستان ها و استان های تحت نظارت بهزیستی کشور می پردازند.

لازم به ذکر است مرکز شماره یک این موسسه که در ابتدای جاده سوران شاندیز واقع است، محل نگهداری و حمایت از دختران ۶ تا ۱۲ سال است.

انتهای پیام//ب