تیم‌های فوتبال شهر خودرو مشهد و نفت مسجد سلیمان قرار است در چارچوب رقابت‌های جام حذفی باشگاه‌های کشور رودر روی یکدیگر قرار گیرند.

به گزارش خبرگزاری زیارت نیوز،  رقابت‌های جام حذفی باشگاه‌های کشور پایان هفته جاری با برگزاری چند دیدار حساس در شهرهای مختلف کشور دنبال می‌شود.

در یکی از این دیدارها قرار است تیم فوتبال شهر خودرو مشهد برابر نفت مسجد سلیمان در مشهدمقدس صف آرایی کند؛ دیداری که رقابت دو تیم لیگ برتری در این مرحله از رقابت‌های جام حذفی باشگاه‌های کشور محسوب می‌شود.

شهر خودرو با روحیه‌ای سرشار ناشی از برتری مقابل پرسپولیس در مشهد آن هم در لحظات پایانی قبل از سوت داور مسابقه به مصاف نفت مسجد سلیمانی باید برود که در روزهای گذشته دائما درگیر این مسئله بوده که آیا تارتار به این تیم بازخواهد گشت یا خیر.

در نهایت مهدی تارتار به نفت مسجد سلیمان بازگشته است اما این تیم مقداری از شرایط آرمانی خود در لیگ برتر شاید به دلیل این تغییر و تحولات فاصله گرفته باشد اما قطعا رقیب سرسختی برای شهر خودرو خواهد بود.

شهر خودرو در لیگ برتر عالی‌تر از عالی نتیجه گرفته است و نشان داده که امسال قطعا رقیبی سرسخت برای تمام تیم‌های لیگ برتری خواهد بود و می‌تواند زنگ خطر را برای تمامی رقبای خود به صدا درآورد.

دو تیم می‌دانند که جام حذفی میانبری بسیار عالی برای حضور در آسیا است و می‌توانند آسیایی شدن خود را به لیگ برتر پیوند نزنند و در همین جام حذفی و قهرمانی از طریق ۶ بازی حضور آسیایی خود را برای فصل آینده مهر تائید بزنند.

شهر خودرو قرار نیست در مشهد به تیم چغر و سختکوش نفت مسجد سلیمان باج بدهد اما از سوی دیگر شاگردان تارتار که در این فصل از رقابت‌ها موفق به متوقف کردن نفت مسجد سلیمان و سپاهان و حتی شکست دادن پیکان در خانه‌اش شده‌اند نیز سوداهای بزرگی در سر دارند و آنها نیز نمی‌آیند که به راحتی در مشهد شکست بخورند و پرونده جام حذفی به این زودی برایشان بسته شود.

انتهای پیام//ب