استاندار خراسان رضوی گفت:توسعه اقتصادی بلافاصله آثار خود را در ابعاد دیگر نشان خواهد داد؛ این مسئله نباید به صورت تک‌بعدی درنظر گرفته شود.

به گزارش خبرگزاری زیارت نیوز، علیرضا رزم‌حسینی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان اظهار کرد: به طور معمول، توسعه اقتصادی بلافاصله آثار خود را در ابعاد دیگر نشان خواهد داد؛ این مسئله نباید به صورت تک‌بعدی درنظر گرفته شود.

وی افزود: در اجرای پروژه‌های دولتی مصوب ستاد اقتصاد مقاومتی کشور، استان خراسان رضوی نباید در پیشرفت فیزیکی از دیگر استان‌ها عقب باشد زیرا محدودیت برای تمام استان‌ها وجود دارد. 

رزم‌حسینی با تاکید بر اینکه مدل اجرای مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی یک کار مستمر است، عنوان کرد: اگر نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی در استان فعال باشد، روز به روز کار معین‌ها گسترش پیدا کرده و مردم روستایی مجدد به روستا باز خواهند گشت.

استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه همدلی مدیران در شهرستان‌ها رمز موفقیت مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی است، تصریح کرد: در خراسان رضوی از فضای موجود باید حداکثر استفاده را ببریم و برای تعمیق بیش از پیش آن تلاش کنیم.

وی ادامه داد: بر اساس سیاستی که در استان دنبال می‌کنیم، معین‌ها به یک چارچوب معین خواهند رسید که تاکنون برخی نیز رسیده‌اند و آن اداره استان به روش خردمندانه است.

انتهای پیام//ب