بایگانی‌های گفتگو - زیارت نیوز | پایگاه خبری جهان اسلام
نحوه احقاق حق مردم از طریق دیوان عدالت اداری ۱۳ شهریور ۱۳۹۸
مدیرکل حقوقی دیوان در گفتگو با زیارت نیوز:

نحوه احقاق حق مردم از طریق دیوان عدالت اداری

دیوان عدالت اداری، به عنوان یک دادگاه اختصاصی در ساختار قوه قضائی جمهوری اسلامی ایران، وظیفه رسیدگی به شکایات مردم از دستگاههای اداری را بر عهده دارد . در حقیقت، دیوان عدالت در نقش حامی مردم و مدافع حقوق آنان، اقدامها، تصمیمها و مصوبه های مامورین و واحدهای دولتی را زیر نظر می گیرد، به همین علت گفتگویی با دکتر محمد حسن پیرزاده، مدیرکل حقوقی دیوان عدالت اداری انجام داده ایم که از نظرتان می گذرد.

آموزش قرآن باید از اصلی‌ترین دغدغه‌های خانواده‌های ایرانی باشد ۰۲ شهریور ۱۳۹۸
دبیر ستاد حفظ قرآن کریم سازمان اوقاف وامور خیریه:

آموزش قرآن باید از اصلی‌ترین دغدغه‌های خانواده‌های ایرانی باشد

رئیس بنیاد مسابقات قرآن کریم سازمان اوقاف بابیان اینکه باید آموزش قرآن به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های خانواده‌های ایرانی باشد،گفت: برای ترویج فرهنگ قرآنی نیازمند ابتکار عمل هستیم.

الگوی کارآفرینی شبکه توسعه اجتماعی رسالت ۲۳ مرداد ۱۳۹۸
معین اقتصاد مقاومتی کاخک گناباد و بجستان عنوان کرد:

الگوی کارآفرینی شبکه توسعه اجتماعی رسالت

راهبر شبکه توسعه اجتماعی رسالت در گفتگو با خبرگزاری زیارت گفت: الگوی کارآفرینی شبکه توسعه اجتماعی رسالت را در کاخک گناباد و بجستان به اجرا در آورده ایم.

تفاهمنامه اجرای ۲۴ طرح اشتغالزایی منعقد شد ۱۳ مرداد ۱۳۹۸
با هدف ایجاد اشتغال 800 نفری توسط معین اقتصادی بخش احمدآباد مشهد؛

تفاهمنامه اجرای ۲۴ طرح اشتغالزایی منعقد شد

نماینده شرکت ایرانخودرو خراسان رضوی در طرح مثلث اقتصادی و فرهنگی به عنوان معین اقتصاد مقاومتی بخش احمد آباد مشهد، با حضور در دفتر خبرگزاری زیارت، گزارشی از فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته توسط این مجتمع صنعتی را در جهت توسعه منطقه هدف ارائه کرد.

۲۲ صندوق خرد مردمی در رشتخوار ایجاد شده است ۳۰ تیر ۱۳۹۸
طی 4ماهه نخست سال جاری:

۲۲ صندوق خرد مردمی در رشتخوار ایجاد شده است

شهرستان رشتخوار با جمعیتی حدود 70 هزار نفر یکی از شهرستان‌های استان خراسان رضوی است. مرکز این شهرستان شهر رشتخوار می‌باشد. جنگل، دیگر شهر این شهرستان است که به قطب کشاورزی استان شهره است اما به نظر می رسد به دلایل مختلف تاکنون نتوانسته به توسعه و پیشرفت متناسب با پتانسیل هایش دست یابد. به همین منظور مجتمع صنعتی سنگ آهن سنگان و در رأس آن آقای دکترهمتی، به عنوان معین و مجری اقتصاد مقاومتی در شهرستان رشتخوار معرفی و حرکت های ارزنده ای دراین زمینه صورت داده و همچنین به عنوان معین پیشرو، توسط نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی استان تقدیر شده است.

ادارات مسؤول در بازسازی مناطق سیل‌زده سرخس به کار خود سرعت دهند ۲۷ تیر ۱۳۹۸
مسؤول سازمان بسیج سازندگی سپاه امام رضا علیه السلام

ادارات مسؤول در بازسازی مناطق سیل‌زده سرخس به کار خود سرعت دهند

مسؤول سازمان بسیج سازندگی سپاه امام رضا علیه السلام به‌منظور بازدید میدانی از وضعیت مناطق سیل‌زده سرخس امروز وارد این شهرستان شد.

ارتقای شاخص های اقتصادی در سرخس و چناران ۲۲ تیر ۱۳۹۸
نماینده آستان قدس در طرح مثلث اقتصادی وعده داد:

ارتقای شاخص های اقتصادی در سرخس و چناران

نماینده آستان قدس رضوی در طرح مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی استان خراسان رضوی گفت: این آستان به عنوان معین شهرستان های سرخس و چناران، تلاش می کند با تسهیلگری و مدیریت یکپارچه بهروری از ظرفیتها، سطح زندگی و معیشت مردم شهرستان های فوق را ارتقاء بخشد.

این مرد برای رعیت و وزیر یک مدل لباس می‌دوزد ۱۸ تیر ۱۳۹۸
لحظاتی شیرین با خیاط حرم رضوی

این مرد برای رعیت و وزیر یک مدل لباس می‌دوزد

خیاط پیشکسوت خادمان حرم رضوی می‌گوید: همه خدام پیش ما آمده‌اند و در این چند سال از رئیس مجلس گرفته تا ظریف وزیر امور خارجه، ورزشکاران و وزیرانی که در کسوت خادمی هستند، لباس دوخته‌ایم؛ همه لباس‌ها همانطور که قبلا هم گفته‌ام یکسان است، اما معتقدم این لباس‌ها برکت دارد.

ارز ۴۲۰۰ تومانی برای تامین آب معدنی زوار اربعین تامین شود ۱۳ تیر ۱۳۹۸

ارز ۴۲۰۰ تومانی برای تامین آب معدنی زوار اربعین تامین شود

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات، گفت: با توجه به اینکه استفاده از آب فله خیلی بهداشتی نیست مذاکراتی انجام خواهیم داد که پتروشیمی مواد اولیه را با ارز ۴۲۰۰ تومانی به کارخانه تولید آب معدنی بدهد که این کارخانجات بتوانند آب مورد نیاز زوار اربعین را تامین کنند و به ما تحویل دهند.

ایران ظرفیت‌های بی‌انتهایی در حوزه صنایع دستی و گردشگری دارد ۱۲ تیر ۱۳۹۸

ایران ظرفیت‌های بی‌انتهایی در حوزه صنایع دستی و گردشگری دارد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: صنایع دستی و گردشگری در زمینه اشتغال و تولید ناخالص داخلی سهم چشمگیری دارد و می تواند پشتوانه خوبی برای اقتصاد کشور باشد.

زیارت نیوز
زیارت نیوز