بایگانی‌های یادداشت - زیارت نیوز | پایگاه خبری جهان اسلام
مشکل عمده صادرات ایران نداشتن متولی تجارت است ۰۹ آذر ۱۳۹۸
یادداشت روز:

مشکل عمده صادرات ایران نداشتن متولی تجارت است

به طور کلی مشکلات عمده صادرات ایران به تمام کشورهای دنیا نداشتن متولی تجارت در ایران است.

مشهدالرضا، پایتخت وحدت ۰۲ آذر ۱۳۹۸

مشهدالرضا، پایتخت وحدت

مشهد‌الرضا، پایتخت معنوی ایران، می‌تواند و باید هم پایتخت وحدت باشد. شهری که به نام امام اخلاق و گفتگو، شوکتی بهشتی یافته است، در این ساحت هم می‌تواند و باید پرچم‌دار تقریب و وحدت در همه ساحت‌ها باشد.

نگاه ملی و فراملی به مشهدالرضا(ع) با شعار محقق نمی‌شود! ۲۳ آبان ۱۳۹۸
مهدی کاهانی مقدم*

نگاه ملی و فراملی به مشهدالرضا(ع) با شعار محقق نمی‌شود!

بی‌توجهی دولتمردان، تصمیم‌سازان و تصمیم‌گیرندگان کلان کشور به جایگاه ملی و فراملی مشهد مقدس، شاید قدمتی به درازای عمر این شهر دارد و هر روز که می‌گذرد این مشکل بیشتر از پیش خودنمایی می‌کند و تبعات ناشی از این اهمال مسئولان بزرگ‌تر و وسیع‌تر از قبل دامنگیر مجاوران و زائران بارگاه ملکوتی صاحب این ملک می‌شود.

انتخابات ناموس سیاسی ما است ۱۹ آبان ۱۳۹۸
سید محمدرضا هاشمی*

انتخابات ناموس سیاسی ما است

انتخابات ناموس سیاسی ما است، من آخرت خودم را برای دنیای کسی به فروش نخواهم گذاشت، رعایت مر قانون و اصل بی‌طرفی بسیار مهم است. از رای مردم حفاظت می‌کنیم زیرا رای مردم در دست ما امانت است.

انقلاب فضای مجازی در رونق گردشگری خارجی ۱۸ مهر ۱۳۹۸
سیدامین صانعی مهری*

انقلاب فضای مجازی در رونق گردشگری خارجی

مهم‌ترین نکته در استفاده از ابزار‌های فضای مجازی این است که هیچ تحریمی نمی‌تواند ارتباط دوسویه را که از طریق شبکه‌های اجتماعی در سراسر دنیا شکل می‌گیرد، محدود کند.

مردم و مجلس شورای اسلامی ( ۳) ۰۶ شهریور ۱۳۹۸
اختصاصی زیارت نیوز

مردم و مجلس شورای اسلامی ( ۳)

با توجه به اینکه حدود شش ماه دیگر کاندیداهای ورود به مجلس شورای اسلامی از مردم رأی خواهند گرفت، لذا از مدتی قبل ارتباطات خود را با حوزه های انتخابیه برقرار کرده و زمینه جلب اعتماد و افکار عمومی را فراهم می نمایند. اما در طرف دیگر مردم قرار دارند که باید تصمیم بگیرند به چه کسانی رأی دهند؟

مردم و مجلس شورای اسلامی (۲) ۰۲ شهریور ۱۳۹۸

مردم و مجلس شورای اسلامی (۲)

اختصاصی زیارت نیوز: در حالی که دقیقاً 6 ماه دیگر یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در کشور برگزار می شود، برخی از کاندیداهای مجلس از چندی قبل فعالیت خود را به اشکال گوناگون آغاز کرده اند و همین امر موجب توجه مردم و شروع حساسیت و دقت در اقدامات کانیداهای جدید و نمایندگان فعلی مجلس شده است.

لزوم تغییر کارکرد کتاب‌خانه‌های عمومی در جامعه امروز ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

لزوم تغییر کارکرد کتاب‌خانه‌های عمومی در جامعه امروز

*حجت الاسلام و المسلمین علی‌اکبر سبزیان

تأثیر گردشگران خارجی بر تقویت گردشگری مذهبی ۲۳ مرداد ۱۳۹۸

تأثیر گردشگران خارجی بر تقویت گردشگری مذهبی

با توجه به استقبال بالایی که امروزه از سمت گردشگران خارجی صورت می‌گیرد حدود 40 درصد ظرفیت کل استان در اختیار این گردشگران قرار گرفته است که برای توسعه گردشگری مذهبی و زیارتی منبع خوبی است و ما به این اعتقاد داریم که تمرکز در مشهد بر روی گردشگری زیارتی و مذهبی است.

مردم و مجلس شورای اسلامی(۱) ۱۷ مرداد ۱۳۹۸

مردم و مجلس شورای اسلامی(۱)

انتشار تصویر نماینده میانه در مجلس شورای اسلامی با پیراهن و پوشش غیر رسمی آن هم درصحن علنی مجلس در حالی که یک کیسه پلاستیکی حاوی خربزه قارچ زده در دست داشت و در حال گفتگو با وزیر امور خارجه بود واکنش‌های زیادی را در پی داشته است.

زیارت نیوز
زیارت نیوز