رئیس اداره علوم قرآنی آستان قدس رضوی گفت: 11 میلیون و 500 هزار ختم قرآن کریم در ایام ماه مبارک رمضان انجام شد.

به گزارش خبرگزاری زیارت نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی شجاع افزود: در ایام ماه مبارک رمضان و ماه بهار قرآن به همت واحد ختم تلاوت نور اداره علوم قرآنی ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار ختم قرآن کریم توسط زائران و مجاوران بارگاه قدسی رضوی انجام شد.

 

رئیس اداره علوم قرآنی آستان قدس رضوی تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان همچنین بیش از ۱۲ میلیون ختم سوره مبارکه قدر با مشارکت ۴۰۰ و ۵۸ نفر از زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی انجام شده است.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین شجاع گفت: زائران و مجاوران حرم امام رضا(ع) در ایام ماه مبارک رمضان با مراجعه به پایگاه‌های واحد ختم تلاوت نور اداره علوم قرآنی واقع در رواق‌های دارالقرآن الکریم، حضرت زهرا(س) و دارالحجه برای انجام این ختم‌های قرآنی ثبت نام کردند.

 

وی افزود: تعدادی از متقاضیان ساکن در شهرها و استان‌های سراسر کشور نیز از طریق رابطان طرح «یاضامن آهو» در فضای مجازی در این ختم‌ها مشارکت کردند.

 

رئیس اداره علوم قرآنی آستان قدس رضوی گفت: زائران و مجاوران علاقه مند به شرکت در ختم قرآنی می‌توانند در تمام ایام سال با مراجعه به واحد ختم تلاوت نور واقع در دارالقرآن الکریم حرم مطهر رضوی یا تماس با شماره ۳۲۰۰۲۵۶۰-۰۵۱ در ختم قرآن و صلوات این واحد قرآنی شرکت کنند.

 

انتهای پیام// ب